درب اتوماتیک شیشه ای

آریا صنعت پایتخت بزرگترین شرکت وارد کننده انواع اپراتور درب شیشه ای و مهم ترین توزیع کننده اپراتور در کشور با داشتن بیش از یک دهه تجربه توانسته است با بکارگیری چندین تیم نصب و راه انداز درب اتوماتیک شیشه ای رزومه خوبی از خود در این زمینه بجای بگذارد آریا صنعت پایتخت  تنها شرکتی است که اقدام به گارانتی تضمینی و بی قید و شرط محصولات خود کرده است همچنین در زمینه خدمات پس از فروش درب اتوماتیک شیشه ای نیز رضایت مشتریان را جلب کرده است. ما اهمیت بیشتری به مشتری مداری می دهیم چرا که معتقدیم این مشتریان هستند که را به این مکان و جایگاه در صنف درب اتوماتیک شیشه ای رسانده است.

به طور کلی درب های اتوماتیک شیشه ای شامل :

درب اتوماتیک گرد

درب اتوماتیک گرد یا کرو نوعی از درب شیشه ای اتوماتیک است که بازشوی آن به صورت گرد یا نیم گرد است. شرکت آریا صنعت پایتخت نیز یکی از فعالان در زمینه درب اتوماتیک گرد می باشد در ساختار این نوع درب بیشتر شکل درب متفاوت است بقیه محصولات و متعلقات همان چیزهایی هستند که در سایر درب شیشه ای های اتوماتیک استفاده می شود یکی از بارزترین ویزگی های درب اتوماتیک گرد زیبایی نمای آن است که باعث زیبایی نمای بنایی می شود که درب در آن نصب شده است.

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی جزء خدماتی است که شرکت آریا صنعت پایتخت در زمینه نصب و راه اندازی درب اتوماتیک شیشه ای ارائه می نماید هر کدام از درب های نصب شده ویژگی ها و معایبی دارند که آن ها را از یکدیگر متمایز می کند و موجب می شود تا برای محل خاصی مناسب باشند. درب اتوماتیک تلسکوپی نیز ویژگی ها و معایبی دارد که آن را برای محل های خاصی مناسب جلوه می دهد. بیشتر از این درب در محل های داخلی همچون بیمارستان ها استفاده می شود. دلیل اصلی نصب درب اتوماتیک تلسکوپی صرفه جویی در انرژی مصرفی و همچنین در فضای مورد نیاز برای باز و بسته شدن می باشد. از دلایل دیگر فضای باز شوی بیشتری است که ارائه می دهد.

شرکت درب اتوماتیک آریا صنعت پایتخت برای ساخت این نوع درب از شیشه های سکوریت مناسب اصل استفاده می نماید که موقع حوادث و شکستگی احتمالی هر متر مربع آن به ۱۲۰۰ قطعه تقسیم می شود و مانند درب های معمولی شیشه های آن به اطراف نمی پاشد. این امر موجب ایمن بودن این نوع درب در حوادث می باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی همانطور که از نامش پیداست به صورت کشویی باز و بسته می شود و عملکرد ساده ای دارد، به همین دلیل نیز در اماکن عمومی و پرتردد کاربرد فراوانی دارد. این سیستم دارای دولنگه ثابت و دو لنگه متحرک می باشد که با دریافت فرمان از چشم الکترونیکی، لنگه های متحرک بر روی لنگه های ثابت قرارمی گیرند. استفاده از درب های اتوماتیک شیشه ای کشویی در ورودی ساختمان ها در واقع تلفیقی از تکنولوژی و زیبایی است که دارای مزایای بسیار می باشد.

برند های اپراتوری مورد استفاده شرکت آریا صنعت پایتخت  شامل موارد زیر میباشد:

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای تورمکس

اپراتور درب شیشه ای کابا kaba با موتور دانکر dunker آلمان
اپراتور درب شیشه ای سساموsesamo موتور دانکر dunker آلمان
اپراتور درب شیشه ای لابل label مدل مارول 75 marvel75 با موتور لابل
اپراتور درب شیشه ای لابل label مدل ( evolus90 , evolus150 ) با موتور دانکر dunker آلمان
اپراتور درب شیشه ای KTH تایوان مدل ( TH3 , AD3 )
اپراتور درب شیشه ای فک faac مدل ( A100 )
اپراتور درب شیشه ای بتا beta
درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی telescopic
اپراتور درب شیشه ای لابل label مدل تلسکوپی( evolus T200 , evolus T300 ) با موتور دانکر dunker آلمان
اپراتور درب شیشه ای کی تی اچ KTH تایوان مدل تلسکوپی ( THW2 )

درب اتوماتیك record سوئیس مدل STA 21

.

گالری درب های اتوماتیک شیشه ای